[object object] خدمات الکسا alexa 750x350 1

سایت Alexa که یک آمارگیر فوق العاده قدرتمند در دنیای دیجیتال می باشد ، سایت های مختلف را بر اساس معیارهای خاص  خود رتبه بندی می کند. رتبه الکسا در واقع تخمینی از میزان موفقیت و محبوبیت وب سایت در میان کاربران اینترنت به شمار می رود. کاهش رتبه الکسا همواره یکی از  مهمترین دغدغه های مدیران سایت ها به شمار رفته و توانایی این را دارد  یکی از عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی شما به شمار باشد.

رتبه الکسا شاخصی مهم برای اعتبار وب سایت به شمار می رود و بسیاری از مدیران وب سایت ها به دنبال روش های برای کاهش رنک الکسا سایت خود هستند. یکی از مواردی که می تواند در کاهش رتبه الکسا وب سایت موثر باشد ، استفاده از خدمات کاهش رتبه الکسا وب سایت آوای مارکتینگ است که با استفاده ار روش های نوین و به روز انجام میپذیرد.

[object object] خدمات الکسا Seo

بهبود غیر مستقیم سئو سایت

هنگامی که باعث بهتر شدن رتبه الکسا سایت خود می شوید ، سایت از لحاظ ارزش و اعتبار ، جایگاه بهتری نزد مخاطبان خود پیدا کرده و مطالب سایت شما به شکل وسیع تری توسط مدیران سایت ها و وبلاگ ها در سایت هایشان استفاده می شود

[object object] خدمات الکسا Support

افزایش اعتبار کسب و کار

زمانی که سایت شما از رتبه الکسای خوبی برخوردار باشد ، کاربران به سایت بیشتر اعتماد خواهد کرد و کسب و کار اینترنتی شما رونق بیشتری به دست می آورد. اگر از جایگاه مناسبی در الکسا برخوردار باشید ، کاربران بیشتر ترغیب خواهند شد تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.

[object object] خدمات الکسا icon web marketing

کسب درآمد بیشتر

بهبود رتبه الکسا سایت در بیشتر مواقع به معنای بروز بودن سایت و  استفاده زیاد کاربران از آن می باشد. پس بسیاری از افراد برای قرار دادن تبلیغات بنری یا بک لینک به سایت شما مراجعه می کنند. در این حالت هرچه رتبه الکسا سایت بهتر باشد ، می توانید قیمت بالاتری و بهتری را برای ارائه تبلیغات در سایت خود پیشنهاد دهید.

[object object] خدمات الکسا Responsive

افزایش فروش محصولات و خدمات

در هنگام سفارش بهبود رتبه الکسا، کاربران زیادی از محصولات و خدمات وب سایت شما بازدید می کنند و تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به سفارش این پروسه اقدام کنند. هرچه صفحات وب سایت شما جذاب تر باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بسیار بیشتر است.

[object object] خدمات الکسا icon chart

بهبود پارامترهای سایت در الکسا

شروع یک پروسه بهبود رتبه الکسا  به شما کمک فراوانی می کند و باعث موفقیت وب سایت و برند شما می شود که فعالیت اصلی مورد نظر  بهبود پارامترهای سایت شما در الکسا نظیر بانس ریت و تعداد بازدید هر کاربر از صفحات سایت می باشد.

[object object] خدمات الکسا Web Developmen

بازخورد سریع و مطمئن

پس از مشاوره و شروع پروسه بهبود رتبه الکسا ، می توانید طی مدت زمانی بین ۱ الی ۵ ماه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کرده و باخورد سریع و مطمئنی را در مورد رسیدن سایت به رتبه موردنظر ، مشاهده نمایید.

مشاوره فوری

سایت الکسا چگونه کار می کند؟

الکسا بر اساس اطلاعاتی که از سرتاسر اینترنت جمع آوری میکند ، به هر سایت دو رتبه متفاوت اختصاص می دهد. یکی رتبه داخل کشور و دیگری رتبه جهانی. رتبه کشوری الکسا مربوط به بازدیدکنندگان از همان کشور بوده هرچه بازدیدکنندگان شما از یک کشور بیشتر باشند ، رتبه بهتری را از آن کشور دریافت می کنید. پس ممکن است یک سایت در ایران طراحی و بهینه سازی شده باشد اما به دلیل اینکه بیشتر بازدیدکنندگان آن از یک کشور دیگر هستن ، رتبه الکسا را از آن کشور دریافت کند. رتبه جهانی نیز در بین تمامی وب سایت ها و وبلاگ های موجود در بستر اینترنت می باشد.

جمع آوری این اطلاعات به کمک دو راه صورت می پذیرد: راه اول دریافت اطلاعات از سایت هایی که خود را در الکسا به ثبت رسانده اند و راه دوم ، از طریق کاربران اینترنت که ابزارک الکسا را بر روی مرورگر خود نصب نموده اند.

هزینه های کاهش رتبه کاملا مقرون به صرفه است.

با صرفه هزینه های بالا ، می توان باعث بهبود رتبه الکسا هر سایتی شد. البته که این کار به هیچ عنوان مقرون به صرفه نخواهد بود. هنر آن است که سایت به گونه ای طراحی و مدیریت شود که بتوان آن را با صرف هزینه ای اندک برای تبلیغات ، باعث بهبود رتبه الکسا آن شوید. البته ملاک اصلی رسیدن به رتبه های بالا نیست ، بلکه چیزی که مهم تر از آن است نگهداری آن می باشد. پس همین حالا با مشاوره و ثبت پروسه بهبود رتبه الکسا بپدازید و بهبود خود را مشاهده کنید.

[object object] خدمات الکسا How To Increase Alexa Rank 2016
[object object] خدمات الکسا What is Alexa Ranking Blog