مدیریت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ = هنر + علم + استراتژی که شامل طراحی، توسعه، ایجاد آگاهی، تعامل، ارتباط، خدمات مشتری، فروش و آنالیز کسب و کار است 

دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ wsi11 min

بازاریابی دیجیتال

شاید شما هم این روزها عبارت بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ را زیاد شنیده باشید. اما بازاریابی دیجیتال چیست؟ چرا کسب و کارها باید به سراغ این شیوه بازاریابی بروند؟ اصلا بازاریابی دیجیتال چگونه انجام می شود؟

یک شعار برای همه صاحبان کسب و کارها این است : جایی که مخاطب زیادی است، چه جای خوبیست برای تبلیغات!

بازاریابی دیجیتال شیوه جدیدی در دنیای بازاریابی و تبلیغات است. بازاریابی دیجیتال، حرفه جدیدی نیست. این حوزه، با ورود وسایل الکترونیک به زندگی افراد شروع به شکل‌گیری کرد. اغلب افراد تصور می‌کنند که این نوع بازاریابی، تنها به بازاریابی محتوا و شبکه‌های اجتماعی محدود می‌شود. در صورتی که این موارد فقط بخشی از بازاریابی دیجیتال به حساب می‌آیند و تمامی زیر مجموعه ‌های این حوزه را دربر نمی‌گیرند.

نکته مهم اینجاست که بازاریابی دیجیتال با بازاریابی آنلاین یا اینترنتی متفاوت است. بازاریابی آنلاین فقط بصورت آنلاین و در بستر اینترنت اتفاق می افتد اما بازاریابی دیجیتال با استفاده از کلیه ابزارهای دیجیتال چه آنلاین و چه آفلاین امکان پذیر است. بنابراین بازاریابی دیجیتال شامل تمامی تلاش‌های بازاریابی است که از دستگاه‌های الکترونیکی یا اینترنت استفاده می‌کنند.

چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی در سطح کسب و کار است که به افراد کانال متعددی در فضای اینترنت معرفی میکنه و افراد میتوانند از این کانال ها برای معرفی کسب و کار خود و یا افزایش فروش و گسترش برند خود استفاده کنند.

گوشه کوچکی از مزایای دیجیتال مارکتینگ شامل :

  • کنترل مشتریان
  • افزایش رضایت و راحتی مشتریان
  • ایجاد برند
  • فروش مستقیم
  • افزایش اثربخشی کانال فروش
  • وفاداری به برند
  • بازار هدفمند
  • قابلیت اندازه گیری
  • مقرون به صرفه بودن

خدمات موجود در بازاریابی دیجیتالی ما

دیجیتال مارکتینگ معرفی و پیشبرد فروش محصولات و برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. مهم ترین ویژگی دیجیتال مارکتینگ توانایی سنجش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی است.

بهینه سازی

برند سازی

روابط عمومی آنلاین

مدیریت سایت

تیزر تبلیغاتی

بازاریابی ایمیلی

تجزیه و تحلیل وب

عکاسی

بازاریابی محتوا

طراحی وب سایت

تبلیغات آنلاین

شبکه های اجتماعی

طراحی اپلیکیشن

می خواهید دیجیتال مارکتینگ خود را آغاز کنید؟ همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید 

دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ ava777

اهمیت دیجیتال مارکتینگ

امروزه طیف گسترده ای از خرید و فروش ها، تبلیغات و ارتباطات میان انسان ها در بستر همین ابزارهای دیجیتال انجام می شوند؛ بنابراین به عنوان بزرگترین منبع برای فعالیت های مختلف از جمله خرید و تفریح و سرگرمی و هر نوع فعالیت اجتماعی به حساب می آیند.

نکته مهم اینجاست که صرفا استفاده از ابزارهای دیجیتال تضمینی برای موفقیت کسب و کار شما نخواهند بود. داشتن برنامه ریزی ها و استراتژی های هدفمند بخش مهم ماجرا بشمار می رود. اینکه شما بدانید مقصد نهایی تان چیست و مسیری که برای رسیدن به آن انتخاب کرده اید کدام است و در واقع یک برنامه از قبل تنظیم شده در تبلیغات خود داشته باشید مسلماً راه را برای رسیدن به هدفتان هموارتر می کند .بنابراین این شیوه از بازاریابی نیز مثل دیگر روش ها باید توسط متخصصان این حوزه انجام شود تا بیشترین تاثیر را داشته باشد.

فراموش نکنید امروزه دیگر کاربران به یک منبع محدود اکتفا نمی کنند و اگر شما صاحب کالای خاصی هستید ترجیح می دهند به حرف های شما اکتفا نکرده و از منابع دیگری در مورد کالا و کسب و کار شما تحقیق کنند. از این رو برندها باید خود را با نیازهای کاربران و مشتریان هماهنگ سازند و ارتباط مناسبی با آنها برقرار کنند. علاوه بر آن کسب اعتبار و جلب اعتماد مخاطبین از شروط اصلی موفقیت در بازاریابی دیجیتال محسوب می شوند.

دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ ava555